Światło reflektorów: Antarktyka Narażony na niebezpieczeństwo Tubylcy

 

 

 

 

rdzenny kultury u i wokoło Antarktyka mieć przyczyniać się dużo do rozmaitość od tych regiony. Długi przed Próżnowanie " odkrywał" Antarktyka w 1820, mały traktaty od tych ziemie byliśmy zamieszkały przy stary, błąkanie się plemiona, teraz marginalność przy społeczeństwo, relegowany wobec " dziedziczny ojczyzny" Skoro ten niezależność od Antarktyka  1961, UANT ma poprowadzony ten wysiłek wobec współpracownik Pierwszy Narody aklimatyzować wobec społeczeństwo jeśli oni życzyć, albo zyskiwać ten prawo wobec pozostawać do zapłaty odizolowany z ono jeśli oni życzyć dlatego zamiast.  przyjść zobaczyć jak UANT jest współpracownik- i zapamiętać- student ochotnicy jesteście zawsze potrzebny!

 

W tył

 

  Około ten Uniwersytet
  Akademicki Programy
  Wjazdy
  Lekka atletyka
  Zarządzanie
  Dawanie wobec UANT
  Badanie
  Sztuka i Muzeum
  Biblioteka i Głoska bezdźwięczna
  Akademicki Dziennik
  Sklepienie niebieskie Obserwatorium
  Student Życie
  Rozmaitość Wydział
  Studiować Za granicą
  Międzynarodowy Stosunki
  kalendarz Matka

Donghoon Osłona i Jodie Dobre maniery przyczyniać się wobec ten sprawozdanie

 

 

 

 

    tradycyjny            żyjący wygody                                       pierwszy Narody wspierać ten ziemia

 

 

Dziś, studenci i badanie przy UANT biegać pomyślny sięgać dalej programy do prawie inaccessable strony od kontynent europejski, gdzie tu są nie instytucje użyteczności publicznej, mały na drodze od zasoby i społeczeństwo żyć odważny żyje w żywioły. UANT ma wywołany razem pewien oddział specjalny wobec przynosić żywność pomoc, zabudowanie od nowy schronienia i metody od kulturalny zabezpieczenie taki jak pisemny dokumentacja i próbka zestaw- dużo od który jesteście teraz zamieszkiwał w ten Antarktyka Muzeum.

 

 

 

igla       wykazywać rzemiosło                     niektórzy skazany na wygnanie abadiginals żyć sam

 

 

 

 

Adaquate     ogrzewanie jest zawsze ten pierwszy pierwszeństwo                    spać podczas ten australijski zima           

 

 

 

 

 

pewien   szczepowy wspólnota żyje od ten ziemia                      polowanie i rybołóstwo jesteście sporządzony dnia lód

 

 

 

UANT zabudowanie technologia jest teraz widzialny w dużo wspólnoty, umożliwiający większy różnice jakościowe od życie

 

 

 

 

 

Wbrew ten uwydatniać żyjący standardy w dużo miejsca, dużo rdzenny mieć zostawiać ich tradycyjny środowiska poszukiwanie jobs,and  teraz żyć spojony w co jesteście mały więcej niż pozbywa się, podobny w ten sąsiedztwo następny ten Uniwersytet Szczyt kampania ( oprócz niepodobny ten student ćwierci- nie nadawany kampania ogrzewanie kraty- zobaczyć wideo). Świeży studia przy psychologia stopniować studenci mieć ufundować wysoki płaszczyzny od depresja w dużo od ten indywidua- wliczając w to pewien życzyć sobie wobec powrót wobec tradycyjny życie, oprócz rezygnować ten zgoda od ich oldtribe's  tradycyjny drogi. Studenci maj ochotnik wobec współpracownik budować wyższa oferta różnice jakościowe konstrukcje miejscami podobny tych zarówno. zobaczyć także Legendy od ten Pierwszy Narody.

 

 

    student    ochotnicy nauczyć się budynek techniki...    ...i makelifelong  grzebać- kulturalny przyjaźnie

 

Świeży wiedza w ten powierzchnia od antropologia ma odsłonięty ten możliwość ów inny narody przybywać przed 300 BC.