Q & Pewien

 

Najliczniejszy Cena żądana Pytania około Antarktyka & UANT

 

 

 

An orientacja

 

pod kątem studenci

 

w tył

 

 

 

 

  Około ten Uniwersytet
  Akademicki Programy
  Wjazdy
  Lekka atletyka
  Zarządzanie
  Dawanie wobec UANT
  Badanie
  Sztuka i Muzeum
  Biblioteka i Głoska bezdźwięczna
  Akademicki Dziennik
  Sklepienie niebieskie Obserwatorium
  Student Życie
  Rozmaitość Wydział
  Studiować Za granicą
  Międzynarodowy Stosunki
  kalendarz Matka

 

 

wprowadzenie wobec Antarktyka i jego Uniwersytet

Antarktyka jest ten najzimniejszy, najbardziej suchy, najbardziej wietrzny, najbardziej oddalony, i najwyższy ( uśrednia) kontynent. UANT ma był zwinięty ciągle wAntarktyczny projekty pod kątem przez 40 lata. Inny kraje mieć łącznie biegać programy w Antarktyka zarówno, rezygnować ten cele od dokonujący pewien obecność w nasz zakazywanie ziemia, nauka, izarządzanie czyjąś własnością w interesie właściciela tutejszy. Nacjonalizm  prestiż jazdy narody wobec być zwinięty w udział w zakres działania tutaj.

Antarktyka jest pewien spokojny terytorium, wolny od narodowy żądać i ważny doten świadczenie wszystkich człowieczeństwo. TenAntarktyczny Układ System ma wierzyciel pewienpolityczny środowisko naturalne w Antarktyka ów dziś jest wielce scharakteryzowany przykooperacja i wzajemny zgoda. Niewytrawiony, siedem narody wciąż zrobićżądać wobec strony od Antarktyka, niektórzy zachodzące, i potencjalny niezgodnościpozostawać do zapłaty an podkreślenie rzeczywistość- chociażby nawet odległy. Wreszcie, jednakże, Antarktyka krajanie i uczeni maj być zwinięty w ten ogień krzyżowy od tych narody powinien oni kiedykolwiek spróbować wobec narzucać ich żądać.

UANT's wyrażony polityka jest wobec de- stopniowo rozwijać się wszelki położenie ów maj powstawać. UANT jest pewien ogromnej wagi element w zapewniając ten rejon nieprzerwanypolityczny stałość. W dodatek, działanie w kooperacja rezygnować dużo narody, tenUANT gry an import Role w zachowywać pewien łamliwy i prawie nietkniętyekologiczny system który służy równie an wskaźnik od przyszły środowiskowy dążyprzez ten roślina.

Q &  pewien

Q 1: Ten biegun południowy jest mrok pod kątem dużo miesiące podczas ten rok. Tych miesiące jesteście wywołany " australijski zima" i trafiać się podczas Czerwiec, Lipiec i Sierpień. Jak nie wymaga ten Uniwersytet Szczyt Kampania zadziałać w całkowity ciemność?

Pewien. Ten kampania lies przy w pobliżu ten ostrze od kontynent europejski gdzie ten ciemność nie jest pod warunkiem przy ten Pole, gdyby nie około sześć tygodnie tu jest całkowity ciemność przy UPC. Ten campus błyskawica system, obydwaj żyrować i pozadomowy,   jest obszerny i służy jego najważniejsze zamierzać podczas tych tygodnie, działanie dużo równie stadion światła czynić wobec oświecać kieliszek do poduszki gra w uprawianie sportu spiera się. W dodatek, kampania zdolność do przyciągania klientów taki asthe  cieplny jeziora jesteście równie ludowy równie kiedykolwiek podczas ten mrok tygodnie. Nic z tego jest zaprzeczyć to jest nie jeden obcy i somehowunique  przeżycie być na kampania podczas ten czas.

Q2 : Jak doesplant  życie taki równie ten drzewa i kwiaty w ten botannical ogrody przeżywać od kampania podczas  odnawiać zapas towarów od kontynent europejski jest pozbawiony roślina życie?

Pewien: Ten cały kampania jest otoczony a propos CECS barateria który jest więcej niż pewien specjalność u pewien mapa. Wnętrze ten osłony, upał puszcza w obieg w ten ziemia przez kanalizacja, i na fali przez ten CECS system. Nie piece jesteście obecny u kampania i tu jest nie niebezpieczeństwo pożaru. Wszystko nasz kampania budynki jesteście ożywiony, równie ten odnawiać zapas towarów od ten kampania jest, z ziemia w górze Ten energia przyjechał z upał w i wokoło Univ. Szczyt sam.

cześć!" koźlęta! Czy potrzeba wobec zobaczyć co ten CECS barateria wygląda jak? Mieć twój  około  Tesla Roślina od kampania wygody stronica? Jego ten źródło od ten upał energia przy UPC! W przeciwnym razie, wziąć inny spojrzenie!"  <---------trzaskać on me!

 

Q 3: Jest Antarktyka kontynent albo kraj?

Pewien: Każdy wie Antarktyka  jeden od ten siedem kontynenty, oprócz nie każdy wie rzeczywiście także pewien układ mianować miejsce czyli w faktor  otworzyć kraj. Oprócz to jest otworzyć kraj rezygnować pewien kapitał wielkie miasto. Oto dlaczego podczas ty spojrzenie przy an atlas mapa Antarktyka, tu jest nie gwiazda rezygnować pewien okrążyć it- just mały kropkuje gdzie osady jesteście. Antarktyka kraj nie robi potrzebować pewien kapitał, ponieważ nasz Ławsk jesteście w ten 1961 Antarktyczny Układ System, który jest równie import pewien udokumentować pod kątem nam równie ten NAM Ustanawianie jest pod kątem Amerykanie ( zobaczyć tekst poniżej):

Q 4: Nie wymaga ten uniwersytet mieć an lód rybołóstwo klub

Pewien. Równie od teraz, tu jest nie lód rybołóstwo klub, oprócz tu jest pewien śnieg-sledding klub, pewien sport narciarski klub i pewien pies-sledding klub, pewien szachy klub, pośród inny sporty zimowe.

Q 5: Jeśli Antarktyka nie robi mieć świetne pociągnięcie wielkie miasto, który dał ten uniwersytet jego stan?

Pewien. Przedmioty 1, 2 i 3 od ten ATS kłaść ten fundament w który ten uniwersytet swobodnie operuje, whileArticle  15 zakładać ten uniwersytet sam.

Q 6: Podczas zrobił ten rdzenny narody przybywać w Antarktyka?

Pewien. Chwila ten świadczyć nie jest całkowity rozstrzygający z powodu ten brak od pisemny dokumentacja i śnieg zabezpieczenie, c. 300 B.C. jest ten najprawdopodobniej obliczać. Tezaury  zdumiewający Polinezyjski podróże który przyniósł ten zapłata od Hawaje i Wielkanoc Wyspa przyniósł mały wstęga od społeczeństwo mocno wobec Antarktyka zarówno.

Q 7. Ono koszty dużo pieniędzy wobec utrzymywać pewien osoba nakarmoiny, ciepły i zapewnić wystarczający elektryczność wobec biegać wyposażenie. Jak nie wymaga ten uniwersytet odgałęzienie tych kosztować i zdążyć dostarczalny wystarczający wobec przyciągnąć studenci?

Pewien. Antarktyka jest pewien szorstki środowisko naturalne i zewnątrz ten CECS granica, ono nie wymaga kosztować pewien wielki rozdanie kart wobec utrzymywać budynki ożywiony i biegać elektryczność do nich. Ten UPC kampania, jednakże, jest daleki najemca wydatek osoba ponieważ ten energia jest właściwie wolny skoro 1987. Przed ów rok, ten uniwersytet miał dramatycznie mniej studenci W dodatek, rezerwa wiedza jest teraz sporządzony online, obniżka ten koszty wyrównywać liczniejszy.

Q 8: Nie jest ono niebezpieczny wobec żyć w Antarktyka? Co jeśli pewien kaloryfer idzie na zewnątrz i społeczeństwo marznąć?

Pewien. Z punkt widzenia od ubezpieczenie, studenci jesteście odpowiedzialny pod kątem ich własny zachowanie i kasa nie nadawany campus kraty, oprócz u kampania, theheating  kraty był osoba wyznaczona rezygnować wieloraki redundancja układy który fizycznie zajmujący się produkcją konserw zamykać w dół w tandem. Pewien dobry analogia arehospitals  w pewien większy wielkie miasto: podczas ten władza gridshuts  nie nadawany, szpitale wciąż functionbecause  nazwa zbioru zapisanego na nośniku magnetycznym na wypadek zaniku napięcia generatory przyjść w praca. W ten case od UPC, ten władza roślina nie może zamykać od ponieważ ono żąda nie zewnątrz podatek pobierany we wcześniejszych fazach obrotu wobec konserwować jego praca.

Q 9: Nie jest Antarktyka odizolowany z odnawiać zapas towarów od ten świat?

Pewien. Tak to jest, oprócz regularny loty przyjść do kontynent tygodniowy z Australia, Nowa Zelandia, Argentyna i Pokojowy Wyspy. Łodzie wchodzić Antarktyczny porty swobodnie podczas ten lato miesiące.

Q 10: Co jeśli pewien student dostaje pewien ból zęba albo pnemonia- jesteście tam wszelki szpitale?

Pewien. pewny Ten UANT szpital jest umieszczony prawy u kampania, zobaczyć campus" Zdrowie".

Q 11: Jesteście tam telefony i czy jest Internet dostęp inAntarctica ?

pewien : Od bieg! Antarktyka międzynarodowy rozmowa telefoniczna  jest 672 i .aq jest jego Internet posiadłości rozciągnięcie. Telefony zadziałać przez satelita, chociaż Smartphones jesteście teraz pierwotnie w użyciu dzięki ich wygoda i stały sieć dostęp Ten Iphone G3S i Google Android Telefon jesteście przykłady od ci zdatny do użycia rezygnować ten kapitał właścicieli. Internet dostęp pod kątem UPC przyjechał przez ten McMurdo serwery. Ten NAM wojskowy GPS także operuje w Antarktyka, równie nie wymaga ten ESA's Galileusz Satelita System pod kątem kierunek.

Q 12: Jest Antarktyka Krym uwolniony albo kasa?

Pewien. Antarktyka jest ten kasa kontynent u ziemia Tylko dwa Krym zostały zameldowany w jego cały historia skoro 1961, obydwaj zwijanie NAM Marynarka wojenna personel przy McMurdo Właściciel sklepu papierniczego nocne lokale.

cześć!" koźlęta, jego twój towarzysz Smażył znowu! Antarktyka jest pewien rzeczywiście kasa miejsce! Nasz władza brał na zewnątrz ich atlas i ufundować ten kraje rezygnować ten najmniejszy suma od Krym, i statystycznie skorelowany ten niski szacuje w Szwajcaria i Izrael wobec powszechny męski broń palna posiadanie. Nie jest ono zdumiewający ów powszechny armata posiadanie ma ahigh  statystyczny współzależność rezygnować niski Krym szacuje? Pewny to jest! równie pewien wyniknąć, Antarktyczny męski armata posiadanie jest powszechny, andfemale  armata posiadanie jest dodawał odwagi, oprócz nie wymagany. Dobrze, zobaczyć ya najbliższy czas!"

Q 13: Jest ten UANT Biblioteka ten najdalej na południe w ten świat?

Pewien. Tak, ten UANT Biblioteka jest ten wysunięty najdalej na południe rzeczywisty biblioteka w ten świat, oprócz tu jest pewien mały zestaw od książki przy nasz sięgać dalej kampania przy Amudsen- Szkocki Właściciel sklepu papierniczego przy ten na południe Pole

Q 14: Co pasjonujący badanie możliwości jesteście chodzenie u już przy UPC?

Pewien. Jeden zainteresowanie powierzchnia jest nasz badanie infollowing  stajnia izotop podpisy naprzód ten długość od pieczętować bokobrody i przez dzwoni w zęby.  pewien wąs daje ten sekwencyjny dietetyczny historia od ten pieczętować przez w przybliżeniu 4 lata, i zęby przez pewien życie czas.  jesteśmy rozpowszechniony inkasowanie próbki z obecny niespodziewany ludność i zostały uprawomocnianie nasz strefa studia rezygnować ten foki przy Taronga Ogród zoologiczny w Sydney Austtralia. Jesteśmy trudny wobec zlokalizować historyczny zestaw od pakunek lód foki pod kątem nasz badanie, i ouruniversity  wydaje się zostać ten tylko miejsce wokoło rezygnować informacja u historyczny zestaw od pieczętować wzór. Historyczny próbki wola zapewnić pewien okno w tył w sezonowy i doroczny zmiany, przed ten ocieplać wypadki my teraz zobaczyć w ten rejon.

Zrobił ty znaleźć ten odpowiedzi ty byliśmy patrząc pod kątem W przeciwnym razie, zapytać ten Bałwan ze śniegu pewien pytanie bezpośrednio!