E

 

Nagły wypadek Przygotowanie

 

 

 

  

w tył

 

 

 

 

  Około ten Uniwersytet
  Akademicki Programy
  Wjazdy
  Lekka atletyka
  Zarządzanie
  Dawanie wobec UANT
  Badanie
  Sztuka i Muzeum
  Biblioteka i Głoska bezdźwięczna
  Akademicki Dziennik
  Sklepienie niebieskie Obserwatorium
  Student Życie
  Rozmaitość Wydział
  Studiować Za granicą
  Międzynarodowy Stosunki
  kalendarz Matka

 

 

Mile widziany

UANT jest zobowiązanie do kasa i zabezpieczenie jego studenci, wizytatorzy, faculty, i personel. Ten Tkanina umiejscowienie wola współpracownik ty wobec rozumieć jak ty mają być powiadomiony i co wobec czynić podczas an nagły wypadek. To jest import wobec pomyśleć około twój reakcja przed an nagły wypadek wydarza się, tak podobać się wziąć kilka minuty wobec zaznajomić się sam rezygnować ono:

Nagłe wypadki, klęska żywiołowa, wypadki, krzywdy, i Krym puszka metalowa trafiać się bez przestroga przy w każdym razie, i przy wszelki miejsce. Trwający opłacony z góry wobec odpowiadać wobec niespodziewany nagłe wypadki jest twój indywidualny organizacyjny odpowiedzialność. Każdy członek w nasz wspólnota ma pewien Role w nagły wypadek przygotowanie i reakcja.

Równie an indywidualny, możesz współpracownik przy stale i czujnie obserwując twój tylko otoczenie, pytając tyle pytania równie możliwy około podejrzany albo wątpliwy zachowanie, i informujący taki zachowanie przy zawód pod kątem współpracownik podczas kasa maj być przy wydawać Jeśli u kampania, jeden puszka metalowa zawołać u kampania zabezpieczenie stać się współpracownik z pewien mianować E.S.C.O.R.T.

Trwający raźny wobec co jest chodzenie u wokoło każdy jednej z nam wierzyciel pewien uprawiać ów posuwa się naprzód i uwydatniać zabezpieczenie i kasa i ten otwartość i dostępność od nasz kampania. Ów jest dlaczego UANT publiczny ochronny profesjonaliści mieć wierzyciel wobec zawsze reagować wobec niebezpieczny sytuacje. Ale z drugiej strony pomnożony wykonywać od nasz wspólnota binokle i kłosy ów jesteście raźny wobec tylko otoczenie mieć ten najliczniejszy wpływ u utrzymanie nasz wspólnota kasa, zabezpieczyć, i gotowy wobec odpowiadać.

Podpieranie drzwi otworzyć pod kątem ten dla kogoś od wygoda, uruchomić pewien " ślepy podejrzliwie śledzić" wobec obcy, i opuszczanie laptop rachmistrz i inny kosztowności powszechnie znany jesteście zaproszenie wobec problematyczny wypadki Choćby nawet UANT ma miał tylko 2 Krym zameldowany w ten lata 2000-2007, każdy członek od ten Uniwersytet komuna potrzeby wobec współpracownik wierzyciel osobisty i wspólnota kasa. Zamknięcie i zatrzaskiwanie drzwi, Windows i ogrzewanie kanały, otrzymywanie skanowanie technologia i laser- fotografia Część osobowości odpowiadająca niezorganizowanym, instyktownym impulsom karta pod kątem twój jednostka, przygotowywanie wydział i budynek- szeroki roślina od pierwszy- reakcja, i stawianie pytań obcy około co oni są " odpowiednio do" jesteście przykłady od niektórzy prosty kroki możesz wziąć wobec utrzymywać AU kasa i zabezpieczyć, i przeniknięty całkowicie rezygnować pewien uprawiać od kasa.

W wypadku an nagły wypadek,

zawołać pod kątem współpracownik z wszelki kampania telefon.

 

Zapalić: Ten problem od zapalić jest zawsze obecny. Antarktyka budynki jesteście wykonane wobec opierać się dodatek zimny, i ponieważ oni są ożywiony rok- pełny pakiet, nawiązywać kontakt ten stały ryzyko od zapalenie. Powinien ty pojmanie zapalić z an wypadek pobliski, zapamiętać wobec 1. Zatykać, 2. Spadać i 3. Toczyć bezpośrednio. Uważać około palenie, i czynić nie dym w łóżko chwila przygotowywanie pod kątem spać. Sprawdzanie drewniany albo papier- oparty popielniczki i pustynny kosze przed opuszczanie wspólny- używać dzielnice pod kątem ten noc. W wypadku ZAPALIĆ zawołać 3333 ( przy McMurdo Właściciel sklepu papierniczego). U campus,take  koce i czekać zewnątrz pod kątem ten pompa strażacka wobec przybywać. Zawołać chociażby nawet ten alarmować jest brzmiący.

PEWIEN student demonstruje ten 'Stop, Spadać i Toczyć Technika

Medyczny Nagły wypadek: Jeśli ktoś jest poszkodowany u kampania, zawołać i czekać pod kątem ten ambulans za zarządzając pierwsza pomoc.

Krótki- Obwód Nie Woda: Jeśli ty odkryć upał od w pewien budynek, pewien nieszczelny woda kurek, albo wszelki utrzymanie problem ów wola skończyć się czymś zniszczyć wobec pewien budynek albo mogą przyczynowy pewien kasa hazard, zrobić pewny wystąpić ciśnienie do kurek albo uruchomić ten upał w tył u przed opuszczanie ten powierzchnia. Jeśli tu jest nie reakcja z system, zawołać pod kątem współpracownik przy ten najbliższej budynek czyli ożywiony.

Pojazd Problemy: Jeśli ten pojazd ty dostać wnętrze nie wymaga nie wzdrygnąć się, zawołać pod kątem nazwa zbioru zapisanego na nośniku magnetycznym na wypadek zaniku napięcia bezpośrednio przed ono i ty zostać zasypany śniegiem w Jeśli jesteś zasypany śniegiem wnętrze pewien pojazd, zawołać pod kątem współpracownik bezpośrednio.

AU Nagłe wypadki Q Pewien

Q Jest ten Uniwersytet opłacony z góry wobec dłoń większy nagłe wypadki u kampania
Pewien 

Ono zależy od od typ od nagły wypadek. UANT zajmujący się produkcją konserw puszka metalowa pełno przyśpieszać każdy możliwy nagły wypadek, dlatego programowanie od obowiązek od ten student współpracownik zapewnić ten Uniwersytet wspólnota jest gotowy wobec odpowiadać w wypadku pewien kryzys. Jednakże, ten Uniwersytet wziąć wszystko kroki możliwy i wykonalny. Na przykład, ten Tkanina umiejscowienie służy równie pewien środek zaradczy pod kątem przygotowywanie ten kampania wspólnota wobec odpowiadać w nagły wypadek sytuacje.

 
Q  Co jest pewien większy nagły wypadek albo nieszczęście?
Pewien 

PEWIEN większy nagły wypadek albo nieszczęście jest wszelki przygodny, potencjalny albo rzeczywisty, który kulisy rozrywać Uniwersytet operacje pod kątem pewien przedłużony okres. Tych przypadki zwykle faktura znaczący przedmioty zniszczyć Zewnątrz pomoc w nagłych wypadkach i trwały poprawa koniuktury starania maj być wymagany Podczas pewien większy nagły wypadek, polityka decyzje wola zwykle być wymagany z szczyt Uniwersytet administratorowie. Wypadki, krzywdy i inny mniejszy nagłe wypadki trafiać się just około codziennie u kampania. Odpowiadający wobec tych jest zwykle szybki i rutyna.

 
Q  Jak czynić Mam pomysł wobec czynić w wypadku an nagły wypadek?
Pewien 

Każdy członek od ten Uniwersytet wspólnota ma pewien Role i pewien odpowiedzialność w nagły wypadek przygotowanie i reakcja. Kiedykolwiek ty iść do pewien nowy miejsce podczas ten dzień albo noc, wziąć pewien chwila wobec rozglądać się i rozważać co wobec czynić jeśli an nagły wypadek scenariusz strajkował przy ów chwila. Na przykład, podczas wejście pewien sala u kampania, wiedzieć o od ten drogowskazy dyktowanie nagły wypadek wyjścia i kroki wobec przygotowanie. Tych jesteście znaczny rezygnować strzałki w czerwony.

 
Q  Jak wola JA być zawiadomiony od ten potrzebować wobec opróżnić pewien budynek
Pewien 

Możesz nauczyć się od ten potrzebować wobec opróżnić w osobisty drogi. W najliczniejszy budynki, alarmy wola zdrowy. Inny metody od zawiadomienie jesteście: radio pogotowia wypuszczony a propos Uniwersytet władza, nagły wypadek wiadomości otrzymywać przy urządzenie wzywające do telefonu albo telefon, i wyrównywać wyraz od otwór z inny potencjalny ofiary albo nagły wypadek odpowiedział. Jeśli pewien położenie wybucha chwila jesteś w an odizolowany miejsce daleko z wspólnota, taki jak w pewien lavoratory, ono jest zawsze najwyższa oferowana cena wobec następować po w kierunku ten zbierać się tłumnie albo wobec radzić się ten znaki- i wobec nadsłuchiwać znaki od niebezpieczeństwo.

 

 


Q  Jest ten Uniwersytet otworzyć podczas nagłe wypadki?
Pewien 

Ten Uniwersytet cel jest wobec konserwować istotny sprawa usługi i operacje podczas nagłe wypadki i klęska żywiołowa chwila chronienie życie, wolność, zdrowie i kasa.