H

 

AU ZDROWIE I Ludzki Usługi

 

 

 

 w tył

 

 

 

  Około ten Uniwersytet
  Akademicki Programy
  Wjazdy
  Lekka atletyka
  Zarządzanie
  Dawanie wobec UANT
  Badanie
  Sztuka i Muzeum
  Biblioteka i Głoska bezdźwięczna
  Akademicki Dziennik
  Sklepienie niebieskie Obserwatorium
  Student Życie
  Rozmaitość Wydział
  Studiować Za granicą
  Międzynarodowy Stosunki
  kalendarz Matka

 

 

Ulepszanie Różnice jakościowe od Życie

Wobec służyć ten publiczny przy ulepszanie zdrowie i różnice jakościowe od życie jest nasz misja przy Uniwersytet Zdrowie Troszczyć się i ten UANT Szpital. My zrealizować ten rezygnować nasz zobowiązanie się do doskonałość w wykształcenie, badanie i kliniczny troszczyć się. Ponieważ UANT's u kampania student zaludnienie jest mniejszy niż jego online student bazować na, kampania studenci jesteście nadający się do wolny zdrowie troszczyć się- wszystko jedno co ten student potrzeby- pewien UANT zdrowie troszczyć się kino operator wola wziąć z listami ono.

Jednej z ten Najwyższa oferowana cena

Przez ten lata, nasz reputacja od doskonałość ma urósł przez Wiktoria Ziemia i za równie mamy był rozpoznany równie jednej z " najwyższa oferowana cena Szpitale Wokoło" pod kątem ten 3rd rok i odliczający.

Różnice jakościowe Troszczyć się

My przy UANT Zdrowie wierzyć w chodzenie an dodatek kilometr wobec wpływ nasz kampania, rejon, kontynent i świat. Ten filozofia tłumaczy w dużo drogi. To jest coś podobny pewien niańka powiedzenie, " mam niektórzy dodatek czas, czy jest coś inaczej JA puszka metalowa czynić pod kątem you." Albo, to jest jak gdyby pewien lekarz biorący jeszcze raz patrzeć na an MRI, X- Promień albo KOT skandować przed zakończenie pewien długi dzień just wobec zrobić pewny nic ma poślizgnięty przy. My zapewnić współczujący, wyrażać- od- ten sztuka kliniczny troszczyć się wobec nasz pacjenci.

Akademicki Doskonałość

To jest jak gdyby pewien profesor naleganie ów studenci dostać ono dokładnie prawy ponieważ niektórzy dzień ono mogą zrobić ten różnica pomiędzy życie i śmierć albo niezdolność. My wychowywać kompetentny, czujący troskę lekarze praktycy, wychowawcy i uczeni pod kątem ten kontynent i za.

Zarobkowy Poważanie

To jest jak gdyby pewien profesor wydatki nieskończony godziny szukając ten medyczny wyłomy od ten tommorow świat. UANT zaliczki ten medyczny wiedza od ten ludzki gatunek przy innowacyjny badania i rozwój, i inwestycja w międzynarodowy pharmicutical towarzystwa który dawać stypendia i współpracownik tłumaczyć nasz odkrycia w zastosowania ów maj współpracownik społeczeństwo pewnego dnia.

UANT Szpital jest umieszczony u kampania przy:

3 Ringstraße, Uniwersytet Szczyt, Mrówka. THX 1138.

szpital Poczta elektroniczna