AU sięgać dalej McMurdo Właściciel sklepu papierniczego

 

 

w tył

 

 

 

Życiowy statystyka Est. 1956, Studenci, badanie: 1000

  Około ten Uniwersytet
  Akademicki Programy
  Wjazdy
  Lekka atletyka
  Zarządzanie
  Dawanie wobec UANT
  Badanie
  Sztuka i Muzeum
  Biblioteka i Głoska bezdźwięczna
  Akademicki Dziennik
  Sklepienie niebieskie Obserwatorium
  Student Życie
  Rozmaitość Wydział
  Studiować Za granicą
  Międzynarodowy Stosunki
  kalendarz Matka

 

 

Nasz największy sięgać dalej punkt jest także ten najbliższej, coastalMcMurdo  Właściciel sklepu papierniczego (zobaczyć mapa),umieszczony tylko 50km z główny kampania, u Rossosz Wyspa. Ten wyspa jest just od Zachodnie Wybrzeże, i pewien permenant lód półka łączy się ono do kontynent. W faktor, pewien komunikacja podmiejska biegi także i z McMurdo sięgać dalej umiejscowienie do główny kampania. Tutaj nasz studenci i badanie badać pewien różnorodność od Antarktyczny geograficzny problemy, prowadzić nauka eksperymenty i wypełniać ten dzień- wobec- dzień operacje napędzanie Wiktoria Ziemia w pewien świat- klasyfikować badanie powierzchnia. To jest an pasjonujący czas być w UANT-McMurdo właściciel sklepu papierniczego (zobaczyć wideo).

Podobać się skrypt dłużny Mt. Erebus od punkt, i ten Opierać się just na południe jego

 

UANT studenci, tyle personel który praca u Antarktyka, zobaczyć McMurdo Właściciel sklepu papierniczego przed kiedykolwiek skoro ich ostateczny przeznaczenie, wliczając w to Uniwersytet Szczyt. To jest ponieważ międzynarodowy studenci i badanie przybywać w Antarktyka przez McMurdo's lotnisko, Strach Strefa. Przy droga od McMurdo, UANT studenci dostać wobec i z ich ognisko domowe kraje.

Ten sięgać dalej kampania sam składa się od badanie ośrodki i personel żyjący ćwierci, i pewien mały oprócz krzątający się miejski rdzeń. Studenci znaleźć ono an pasjonujący miejsce wobec spotykać nowy społeczeństwo z odmienny kultury, turyści i profesjonaliści. Przez 1/4 wszystkich Antarktyka żyć tutaj, i nie tylko Antarktyka badanie. To jest także ognisko domowe do najwyższy- wypoziomować Amerykanin politycy u Antarktyka, mianowicie ten Starszy U.S. Symbolizujący w Antarktyka, ten Narodowy Nauka Założenie (NSF) Symbolizujący, i ten Antarktyczny Poprzeć Łączy (ASA) koncern.

Studenci działanie albo odwiedzanie McMurdo mieć ten sposobność wobec używać zadedykowany wygody podtrzymywanie podstawowy i badania stosowane poprowadzony w ten Wiktoria ziemia Uniwersytet technicy, chemicy i analyists jesteście rozporządzalny, równie jesteście laboratorium i rachmistrz poprzeć kije.

McMurdo Właściciel sklepu papierniczego jest ten łączność piasta nie tylko od ten Uniwersytet od Antarktyka, butan  odwiedzanie Amerykanin badanie drużyna- z tutaj UANT jest w stały nawiązywać kontakt rezygnować jego inny sięgać dalej tereny uniwersyteckie i Uniwersytet Szczyt, i z hereAmerican  nauka drużyna ślad ich daleko- drużyna strony który jesteście biorący obowiązek w misje w ten należący do kontynentu europejskiego wnętrze.

UANT's astronomiczny obserwatorium u Uniwersytet Szczyt, biegać a propos Rossosz Kolega od Nauki przyrodnicze, użytkuje wyposażenie umieszczony przy McMurdo wobec badać pobrany dane i pomiary, i zmieniać satelita, ziemia- siedział i GIS informacja.

Ten McMurdo kampania przy zmierzch

Szkocki Opierać się ( nie zostać pomieszany rezygnować Amundsen- Szkocki Właściciel sklepu papierniczego) jest McMurdo Właściciel sklepu papierniczego siostra zapłata, umieszczony drobno wyższa oferta w dół ten droga, oprócz dobrze rezygnować chodzić rezerwa. Ono był także zbudowany w ten spóźniony 1950s, oprócz ten wyróżniający zieleń budynki ( zobaczyć poniżej), który jesteście wszystko połączony z ożywiony korytarze ów używać technologia podobny wobec ów  Uniwersytet Szczyt, datować się od 1976. Studenci i badanie tutaj ( dużo z Nowa Zelandia) prowadzić badanie pierwotnie w ten ziemia nauki.

 

Szkocki Opierać się

Tu są regularny czółenka w pewien pętla pomiędzy Szkocki Opierać się, McMurdo Właściciel sklepu papierniczego, Strach Lotnisko i Uniwersytet Szczyt. Ten czółenko drobne kroki wziąć około 30 min w pomiędzy McMurdo i Szkocki, 15 min do lotnisko, i 90 min wobec nasz główny kampania. Chociaż ten odległości jesteście krótki, ten czółenko jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wobec 30 km/hr.

Liczniejszy UANT Miejsca