Bibliothčque Buckminstera pilśniarz

 

 

 

w tył

 

 

 

gazety          

 

  Około ten Uniwersytet
  Akademicki Programy
  Wjazdy
  Lekka atletyka
  Zarządzanie
  Dawanie wobec UANT
  Badanie
  Sztuka i Muzeum
  Biblioteque i Głoska bezdźwięczna
  Akademicki Dziennik
  Sklepienie niebieskie Obserwatorium
  Student Życie
  Rozmaitość Wydział
  Studiować Za granicą
  Międzynarodowy Stosunki
  kalendarz Matka

 

 

 

ten Antarktyczny Słońce

 Mile widziany do Świat

święty Przemawiać

 Wysunięty najdalej na południe Biblioteka

biblioteka   Stogi

 

technika i Websites

wizyta  nasz Wystawa: Powszechny Historia

  

Ten Pilśniarz Bibliothčque i jego głoska bezdźwięczna usługi jesteście an ważny obowiązek od publiczny życie od UPC kampania. Umieszczony przy 11 Ringstraße w jego bardzo ośrodek, ten Bibliothčque jest pewien zebranie i zebranie miejsce pod kątem nasz studenci i ich przyjaciele. Nasz Bibliothčque budynek kawiarnia i kawiarnia jesteście prawiący komplementy przy pewien księgarnia. Sprawdzanie wobec zobaczyć co jest pomagać tam, równie jesteśmy rozpowszechniony robienie pewien rozrachunek z niektórzy od nasz stary księgarnia wobec zrobić pokój do zmodernizowany rachmistrz i tkanina- oparty układy.

 

Ten Czytanie Pokój jest zamierzony wobec zapewnić wygodny dostęp wobec bieg materiały pod kątem UANT studenci. Ono nawiązywać kontakt przez 500 tom u historia, law, ekonomika, polityczny nauki, międzynarodowy stosunki, nauka, mathmatics, ekonomika, psychologia, alkoholizm, i socjologia. Wszystko pełnomocnik czytania jesteście ważny do używać w ten czytanie pokój zarówno równie pewien wybór od inny pożyteczny źródła. Materiały jesteście przyznał wobec u- kampania studenci rezygnować zaciąganie pożyczki prawy. Podobać się dostęp ten ostatni historiographical badanie w tenJęzyk angielski Powszechny Historia 1748-1765 ( sprzedaż, Psalmanazar. Smollett, et. al.) tutaj.

 

Rachmistrz

Komputery jesteście ten rdzeń od wszelki dobry biblioteka, i nasze gospodarze pewien lab sponsorowane przy wspólnota sprawy. Oni mają także współpracownik wobec zapewnić informacja dotyczący e- poczta/ dane życzenia, pewien nowy wygląd od wiedza przy UPC. Studenci i badacze podobny mieć POPIJAĆ dostęp wobec rachmistrz w ten Crary Nauka i Technika Ośrodek (CSEC), także wiedział równie ten Crary Lab przy McMurdo. Internet Usługi jesteście zaopatrzony.

Ten współpracownik ławka, otworzyć 24 godziny na dzień, siedem czasy na tydzień, jest ten główny punkt od nawiązywać kontakt pod kątem rachmistrz- i oprogramowanie- pokrewny problemy i jest umieszczony w Rm. 133, Biblioteka Bld. Rachmistrz poparcie dla ten Crary Lab przy McMurdo jest zaopatrzony przy nauka poprzeć personel umieszczony od 2nd posadzka od Faza 1 od ten CSEC.