UANT sięgać dalej Vostok Właściciel sklepu papierniczego Kampania

 

 

w tył

 

 

 

Życiowy statystyka Est. 1957, Studenci, badanie: 65

  Około ten Uniwersytet
  Akademicki Programy
  Wjazdy
  Lekka atletyka
  Zarządzanie
  Dawanie wobec UANT
  Badanie
  Sztuka i Muzeum
  Biblioteka i Głoska bezdźwięczna
  Akademicki Dziennik
  Sklepienie niebieskie Obserwatorium
  Student Życie
  Rozmaitość Wydział
  Studiować Za granicą
  Międzynarodowy Stosunki
  kalendarz Matka

 

 

Vostok Właściciel sklepu papierniczego jest umieszczony dokładnie  Magnetyczny Na południe ( ten geomagnetic Biegun południowy). Ono był zaczął się przy Rada badanie w 1957, i podobny Amundsen- Szkocki przy geograficzny Na południe, jest bardzo odległy w ten wnętrze od kontynent europejski. W faktor ten Vostok kampania jest ten najliczniejszy odizolowany miejsce w Antarktyka. To jest także ten najzimniejszy. Chwila ten najzimniejszy zamieszkały wielkie miasto u Ziemia jest Verkhoyansk w Syberia, Vostok jest ten najzimniejszy miejsce u Ziemia okres, rezygnować an wszystko czas planetarny zapis niski od −89.2°C  (−128.56°F ), zanotowany w 1983. Ten Rosjanie, ono seems,were  nie zostać prześcignięty w mróz pogoda w Antarktyka obaj. Studenci wystrzegać się! Nie niespodzianie, to jest pewien środek od geomagnetic studia, geofizyka i klimatologia.

UANT jest dumny jego multicultural campus tradycje

Vostok ma pewien kapitał właścicieli od groty kopał w ten lód, który jesteście niespodzianie wstrzemięźliwy, ożywiony a propos władza owocnie ów pobudzać ten samowystarczalny właściciel sklepu papierniczego Tu są także żyjący ćwierci, od bieg, i badanie laboratoryjne Ten wyróżniający prążkowany kula w ten obraz powyższy ( ośrodek- prawy) jest pewien meteorologia lab.

UANT wózek przy Vostok przynosić dużo potrzebny materiały nie związane z produkcją

Vostok Właściciel sklepu papierniczego także przewierca w głąb ten lodówka przez 2500 m w niektórzy miejsca, wobec studiować ten historia od ten Antarktyczny lód. Ten wyniki spowodowany powszechny oklaskiwać obydwaj przy UANT i w ten światowy naukowy wspólnota 420,000 lata od lód-stratigraphy byliśmy zanalizowany, pokrycie dużo cykle od glaciation. Inny odkrycie był wyrównywać liczniejszy zainteresowanie: pewien duży subglacial jezioro, wywołany dziś Jezioro Vostok, był ufundować w 1996. To jest umieszczony bezpośrednio poniżej Vostok Właściciel sklepu papierniczego, 4,000 m wobec ten lód. To jest ten największy subglacial jezioro w ten świat, i maj zawierać tajemnice długi mrożony z czasy podczas Antarktyka był nie pokryty rezygnować lód. Ćwicząc był zatkany wobec zapobiegać zanieczyszczenie od ten wartościowy odkrycie, który także zapewnia Vostok, wysłać jego odległość, wola przyciągnąć UANT studenci i badanie pod kątem pewien długi czas wobec przyjść.

Liczniejszy UANT Miejsca

 

Rosjanin Po Sucharek