Antarktyka  Uniwersytet
 

     Antarktyka Ma wzgląd

zima     Olimpiady Oferta

UNIWERSYTET Szczyt, MRÓWKA – Co ma był w Koncesja, Szwajcaria, ten USA, Niemcy, Norwegia, Włochy, Austria, Japonia, Kanada i Jugosłowianin, oprócz nie ten najliczniejszy zimowy miejsce u Ziemia? Ten Zima olimpiady

"tam zwykłe jest nie polepszyć miejsce pod kątem ten Zima Olimpiady niż Antarktyka" mówi Zadawać kłam Baxter-d'Urville, UANT's profesor- z- mówczyni inthe  Międzynarodowy Olimpijski Forum. Antarktyka oferta pod kątem ten 2018 Zawody od ten XXIII Olimpijski jesteście trwający ważył w tej chwili, i chociaż nie władza mieć wykonane ten zawiadomienie pod kątem an urzędowy oferta, ten UANT kampania jest zalany falami w oczekiwanie Exective Występek Prezydent od ten Uniwersytet demarche Promień Zastaw był zadowolony wobec słyszeć ten nowiny, " ja jestem pewny ów my wola dostać ono. Jak kulisy oni [ ten Olimpijski Zobowiązanie] nie głosować za Antarktyka? Ono ma nigdy był tutaj, w faktor, ono ma nigdy był w ten południowy półkula. Mamy wszystko ten zasoby naturalne, i kulisy łatwo używać ten Lodówka Stadion wraz z ten piłka strefa wobec zastęp ten wnętrze sportowy, podobny obliczać jeżdżąc na łyżwach Mamy wszystko ów tutaj, tak dlaczego nie?"

Lasocin Sala dekorował rezygnować an Olimpijski sztandar

Ten 2010 Zawody byliśmy trzymał w Vancouver, Kanada i ten 2014 zawody w Sochi, Rosja. "rezygnować globalny ocieplać pewien faktor od życie no, no już dobrze" nieodżałowany Zastaw, " ono just wydaje się pewien treść od czas przed ten Zima Zawody mieć zostać trzymał tutaj jakkolwiek, tak dlaczego nie wkładać w ten infrastruktura teraz?" Niektórzy studenci nie są tak pewny. Mikla Sorgensberg ufundować więcej niż jeden uzasadnienie ten Olimpiady nie powinno ocknąć się ten południowy ziemia, "wszystko ów społeczeństwo nadchodzący wobec Uniwersytet Szczyt, gdzie większość z ten zawody byłby ma być trzymał, byłby przynosić zanieczyszczanie zarówno. JA puszka metalowa wyobrażać sobie zajmować się maklerstwem butelki wszędzie i wszystko ów społeczeństwo w ten cieplny jeziora. To jest nie jeden dobry idea" Ten Olimpijski Komitet pyta ów Antarktyka zrobić w górze jego umysł u pewien oferta przy najbliższy skakać"

Ten UANT sponsorowane biegać pod kątem an Antarktyczny Olimpijski Oferta jest w jego formant spekulant nowo nabytymi papierami wartościowymi, oprócz upewnić się wobec wpisywać do rejestru twój orzeczenie przez kampania poczta elektroniczna, posyłać zgodność wobec Zadawać kłam Baxter-d'Urville.

W tył wobec główny stronica UANT

—UANT—

 

     
  Liczniejszy Nowiny  
   •  WYCHOWANEK Nowiny  
   •  UANT Sportowy  
   •  WYPADKI Wciągać na listę  
   •  TEN TYDZIEŃ @ UANT  

  UANT Ognisko domowe | UANT Głoska bezdźwięczna Stosunki | Aluminium Nowiny | UANT Sportowy | Wypadki Wciągać na listę | Gazeta